Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

    Shenzhen Penghui Teknologji CO., LTD.

Shenzhen Penghui Teknologji CO., LTD.

Penghui teknologji Shenzhen CO., LTD është një prodhues i cili ka qenë përqëndruar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbim të Shenli produkteve seri motorike shkelën, saktësi të lartë planetare reducer. Aktualisht, kompania gëzon pajisje të përparuara të prodhimit, pajisjet e testimit dhe teknologji të sofistikuar të prodhimit dhe procesin; posedon një ekip të fuqishëm përqëndruar në kërkimin shkencor dhe zhvillimin e produktit; zotëron një ekip dizajn i përbërë nga projektuesi elitës dhe merr zhvillimin e butiqe industriale të kombit kinez, si detyrën e saj dhe i kushton për të krijuar të lartë fund motor shkelën në shtëpi dhe jashtë vendit në bazë të shpirtit zejtar kineze.

LAJME

When the sun gear rotates under the drive of a servo motor, the engagement with the planet gears causes the planet gears to rotate. At the same time, because the planet gears have another side to engage with the ring-shaped inner ring gear on the inner wall of the planetary reducer housing. Fina...
Planetary reducer has the characteristics of small volume, light weight, high carrying capacity, long service life, stable operation, low noise, large output torque, high speed ratio, high efficiency and safe performance. It has the characteristics of power splitting and multi-tooth meshing. Pla...